Oprogramowanie MdK Arm Keil – idealne dla początkujących i zaawansowanych programistów

Posted on

Poszukujesz najlepszego systemu do tworzenia oprogramowania embedded? Doskonałą propozycją dla zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych programistów może być oprogramowanie MdK Arm Keil. Przy ich pomocy będziesz w prosty i wygodny sposób tworzyć programy obsługiwane przez różnego rodzaju typy urządzeń: komputery, smartfony, czy tablety.

Czym jest oprogramowanie MdK Arm Keil?

Oprogramowanie Keil Mdk-Arm to kompletne systemy programistyczne, które obejmują wszechstronne narzędzia deweloperskie, takie jak kompilatory C/C++, zintegrowane środowiska programistyczne, debugery, systemy RTOS, a także różnego rodzaju oprogramowanie pomocnicze. Umożliwiają one pracę na kontrolerach Arm i Cortex. W ofercie firmy warto zwrócić uwagę na bardzo popularne rozwiązanie, jakim jest pakiet IDE μVision – kompletny system oprogramowania, który łączy w sobie edytor kodu źródłowego, kompilator i wygodny system zarządzania projektami. Dostępny jest w różnych wariantach, które przeznaczone są pod poszczególne typy mikrokontrolerów oraz oferują różne funkcjonalności.

Dlaczego warto zdecydować się na systemy Keil Mdk-Arm?

Firma Arm najlepiej zna produkowane przez siebie procesory, co sprawia, że ma ona naturalną przewagę nad konkurencją również w zakresie systemów oprogramowania. Najlepiej wykorzystują one możliwości najnowszych rdzeni. To umożliwia tworzenie najwyższej jakości kodu. Dzięki wykorzystaniu bardzo skutecznego debuggera będzie on wolny od błędów. W przeciwieństwie do innych narzędzi programistycznych, systemy Keil Mdk-Arm wyróżnia unikalny podział na rdzeń i programy dodatkowe, co sprawia, że całość cechuje bardzo duża funkcjonalność. Użytkownicy mają możliwość korzystania z gotowych projektów, a biblioteki są ciągle aktualizowane. To sprawia, że oprogramowanie Keil Mdk-Arm umożliwia stworzenie bardzo interesujących projektów.

Licencjonowanie i bezpłatna wersja oprogramowania MdK Arm Keil

Oprogramowanie mdk arm Keil dostępne jest w dwóch wersjach: w wersji sieciowej (serwer oblicza koszty na podstawie czasu pracy) i na stację roboczą. Przed zakupem pełnej wersji oprogramowania warto najpierw wypróbować bezpłatną wersję MDK-Lite. Nie posiada ona wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje oprogramowanie,ograniczona jest również do jedynie 32 GB Kodu, jednak pozwala przetestować najważniejsze możliwości.