Metalowe kosze

Posted on

Ciężkie metalowe kosze zwane gitterbox doskonale sprawdzają się wszędzie tam gdzie trzeba składować lub magazynować towary ciężkie, niestandardowe i nietypowe. Dlatego też metalowe skrzynie wykorzystywane najchętniej są w przemyśle motoryzacyjnym. Jednak zdarza się też, że gitterbox plastik lub gitterbox transport wykorzystywane są w sklepach do eksponowania towarów.

Trwałe i odporne

Gitterboxy są trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Można je więc ustawiać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Bardzo często skrzynie te wykorzystywane są w sklepach czy wielkich marketach jako miejsca do ekspozycji towarów. Istotną i wygodną częścią gitterboxów są uchylne drzwiczki, które bardzo często są wykorzystywane i są idealnym rozwiązaniem przy załadunku i rozładunku. Gitterbox plastik czy gitterbox transport doskonale współpracują z innymi pojemnikami, daje to możliwość idealnego zagospodarowania danej przestrzeni magazynowej czy transportowej. Dlatego też skrzynie metalowe wykorzystywane są bardzo chętnie przez firmy logistyczne, które dzięki tym opakowaniom mają ogromne możliwości.

Specjalne oznakowania

Skrzynie metalowe są znane i wykorzystywane w całej Europie. Mają one swoje specjalne oznakowania EPAL. Dzięki tym oznakowaniom można sprawdzić kto wyprodukował daną skrzynię, gdzie i kiedy, według tych oznaczeń można też stwierdzić czy dana skrzynia jest oryginalnym gitterboxem czy też nie.

Wygodne w eksploatacji

Skrzyniopalety metalowe są bardzo wygodne w eksploatacji a ponadto ich oryginalny wygląd sprawia, że doskonale prezentują się także przy eksponowaniu towarów. Te oryginalne skrzynie są mocne i trwałe i bardzo wygodne podczas ich użytkowania. Bardzo chętnie wykorzystuje się je do przechowywania materiałów budowlanych, części samochodowych czy poprodukcyjnych odpadów. Kosze są lekkie ale trwałe i pakowne, dlatego idealnie sprawdzają się w transporcie, gdzie tak bardzo ważne jest, by przestrzeń transportową wykorzystać maksymalnie. Gdzie najlepiej nie tracić jest masy opakowaniami, tylko zapakować jak najwięcej określonego towaru.Skrzyniopalety metalowe produkowane są także przez polskich producentów i w naszym kraju są powszechnie znane i bardzo często wykorzystywane. Te właśnie opakowania generują bardzo duże oszczędności jeśli chodzi o transport i magazynowanie.