Nowe pojemniki ze zintegrowaną pokrywą z certyfikatem UN

Posted on

Firma Schoeller Allibert wprowadziła na rynek bardzo wysokiej jakości pojemnik plastikowy z pokrywą. Warto mieć świadomość, że rozwiązanie doskonale zda egzamin podczas transportu różnego rodzaju produktów, które będą wymagały dodatkowego zabezpieczenia przy przewożeniu. Należy także zdawać sobie sprawę, że zarówno jedna, jak i druga wersja opakowania posiadają certyfikat UN, który jest przyznawany pojemnikom do transportu niebezpiecznych towarów.

Pojemniki plastikowe z pokrywą

Warto wiedzieć, że dwa opakowania wykonano z bardzo trwałego polipropylenu, który będzie w stanie świetnie strzec przewożone produkty. Ponadto należy zaznaczyć, że pojemniki z pokrywą sklasyfikowano do grupy opakowań Y (II i III). Nie wszyscy mają świadomość, że zadaniem drugiej klasy jest transport towarów charakteryzujących się średnim stopniem zagrożenia. Z kolei trzecia klasa dedykowana jest przede wszystkim produktom o mniejszym stopniu zagrożenia. Nie można zapomnieć, że pokrywy są jeszcze zabezpieczone specjalnym pasem.

Skrzynie plastikowe zamykane Integra

Warto wiedzieć, że Integra to produkt z pokrywą. Znajduje się on w ofercie renomowanej firmy Schoeller Allibert już od 1995 roku. Ponad 20 lat doświadczeń jeżeli chodzi o użytkowanie wspomnianego produktu sprawiło, że możliwe było zebranie opinii klientów, a następnie na ich podstawie udoskonalenie jego konstrukcji. Warto zdawać sobie sprawę, że produkt obecnie posiada cechy, dzięki którym zdecydowanie przewyższa konkurencję. Klient przede wszystkim zaopatruje się w opakowania z certyfikatem.

Ponadto koniecznie trzeba mieć świadomość, że kanistry plastikowe z certyfikatem un posiadają dwie jednorazowe plomby, które są w stanie strzec ładunku przed dostępem do nich niepowołanych osób trzecich. Nie można zapomnieć, że pokrywa jest mocowana na dłuższych krawędziach pojemnika, następnie przy otwarciu dzieli się na dwie połowy. Jest to ogromne ułatwienie dla użytkownika jeżeli chodzi dostęp do przewożonych w pojemniku towarów.

Należy również podkreślić, że taki sposób otwierania pokrywy sprawi, że możliwe jest wkładanie jednego pustego pojemnika do drugiego. Ograniczane jest w ten sposób miejsce konieczne do przewozu pustych pojemników z pokrywą przy transporcie powrotnym. Omawiany pojemnik z pokrywą wyposażone zostało również przez producenta w zderzaki. Dodatkowo pojemniki z przykrywą Integra dostępne są w pojemnościach od 21 do 72 litrów.