Producent skrzyniopalet naprzeciw inwestorom i firmom logistycznym

Posted on

Skrzyniopalety z tworzywa sztucznego to gwarancja sprawnego i ekonomicznego procesu logistycznego. Firmy i logistyka zdecydowanie potrzebują takich rozwiązań, które pozwolą upłynnić cały łańcuch dostaw oraz zyskać dodatkowe oszczędności. Producent skrzyniopalet oferuje produkty innowacyjne, które idealnie wpisują się w tego rodzaju potrzeby.

Rozwiązania, które generują zyski i uelastyczniają procesy logistyczne

Kluczowych jest tu kilka komponentów. Jednym z nich jest na pewno rodzaj materiału, a także normalizacja wymiarów oraz inne funkcjonalne rozwiązania jak na przykład możliwość składania tego rodzaju pojemników. Producent skrzyniopalet świadomy tego, jakie oczekiwania mają inwestorzy oraz firmy logistyczne, produkuje opakowania, które zapewniają wygodne przewożenie oraz magazynowanie różnego rodzaju produktów. Dzięki temu przedsiębiorstwa odnotowują oszczędności. Natomiast różnorodne rozmiary pozwalają na dostosowanie ich w jak najlepszy sposób do indywidualnych potrzeb. Czym jeszcze charakteryzują się kisteny plastikowe i na czym polegają ich specyfikacje?

Tworzywo, wymiary i możliwość składania – zalety tego rodzaju pojemników

Producent kistenów plastikowych wyposażył je przede wszystkim w możliwość składania. Dzięki temu ściany boczne w pustym pojemniku można tak złożyć, aby znacznie zmniejszył on swoje gabaryty. Ma to wyjątkowe znaczenie w transporcie powrotnym, gdzie złożone kisteny plastikowe generują znacznie więcej wolnego miejsca i w związku z tym można równocześnie przewieźć znacznie większą ilość pojemników w tym samym czasie.

Skrzyniopalety z tworzywa sztucznego są z wyjątkowo elastyczne

i mocne. Materiał jest zarazem lekki oraz charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Te pojemniki wielokrotnego użytku mogą więc z powodzeniem być bardzo długo stosowane bez względu na częstotliwość ich użytkowania.

Tworzywo sztuczne jest higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości. Nie absorbuje wilgoci i wody i tym samym chroni przewożone produkty przed możliwością rozwoju pleśni czy grzybów. Jest to istotne szczególnie w przypadku świeżych warzyw, owoców i innych produktów spożywczych. Płaskie ściany oraz możliwość ich składania ułatwia także utrzymanie pojemników w czystości.