Firma wywożąca odpady

Posted on

W obecnych czasach recycling jest bardzo modny oraz dochodowy. Nic więc dziwnego, że na rynku powstaje coraz więcej firm, które oferują wywóz śmieci. Jednak nie każda z nich szczyci się dobrą renomą i sporym doświadczeniem.

RIPOK

RIPOK – skrót od regionalnej instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Taki tytuł nadaje Marszałek Wojewódzki, który musi potwierdzić wysoki standard danego zakładu mechaniczno-biologicznego.

Warto dodać, że najlepsze firmy, które mają tytuł RIPOK, stale ulepszają oraz rozbudowują swoje firmy, by uzyskiwać większy odzysk w ilości surowców. Inwestycja w specjalistyczne separatory, a także maszyny do recyclingu sprawia to, iż na wysypiska trafia dużo mniejsza ilość odpadów.

Flota do wywozu śmieci

Renomowana firma świadcząca wywóz śmieci posiada także nowoczesną flotę. Obecnie stosuje się nowoczesne ciężarówki do wywozu śmieci.

Nowe modele charakteryzują się tym, że są ciche w obsłudze oraz skonstruowane w taki sposób, by ułatwić obsłudze opróżnianie koszy. Warto podkreślić, że nowe ciężarówki nie zatruwają środowisku tak jak wiekowe modele.

Firma wywożąca śmieci – wachlarz oferowanych usług

Firma wywożąca śmieci świadczy przede wszystkim wywóz odpadów. Dodatkowo oferuje czyszczenie oraz dezynfekcje wszelkich koszy na śmieci.

W skład kolejnych usług świadczonych przez tego typu firmę można wliczyć:

– wymiana piasku w piaskownicy
– wynajem bądź wywóz kontenerów na gruz
– dostarczanie piasku oraz soli do posypywania dróg w czasie zimy, by drogi nie były śliskie