Dobrej jakości wózki transportowe

Posted on

Schoeller Allibert od ponad pięćdziesięciu lat projektuje, produkuje, a także patentuje wszelkie produkty z tworzywa sztucznego. Wszystkie produkty są przyjazne dla środowiska. Jednostki produkcyjne znajdują się na całym świecie. Firma skupia się przede wszystkim na kilku segmentach rynkowych takich jak: rolnictwo, motoryzacja, rynek przetwórstwa spożywczego, branża napojów, handel detaliczny, produkcja przemysłowa oraz wynajem opakowań.

Wózki transportowe – ich zalety

Wózki transportowe składane są przede wszystkim bardzo wytrzymałe. Cechują się tym, że na prawdę ciężko jest je zniszczyć. Oprócz tego są łatwe w utrzymaniu czystości. Wózki Schoeller Allibert są ergonomicznie i zaprojektowane z czterema dużymi kołami, a także z opcjonalnym hamulcem. Wszystkie koła wykonane są z bardzo dobrej jakości materiału, a mianowicie ze stali ocynkowanej. Mogą być również pokryte gumą w celu redukcji hałasu. Wózki wykonane z pierwszego tłoczenia ABS nadają się w stu procentach do recyklingu. Wózki dostępne są w wielu rozmiarach, a także w wielu kolorach – dzięki czemu każdą z łatwością znajdzie coś dla siebie. Wózki bagażowe są bardzo popularne i coraz więcej klientów sięga właśnie po nie. Takie produkty mogą udźwignąć towar, który waży nawet dwieście-pięćdziesiąt kilogramów, a nawet więcej.

Dobrej jakości wózki

Wózek bagażowy składany ma na celu przede wszystkim bezpieczne przemieszczanie załadowanych skrzyń do miejsca docelowego. Wszystkie produkty są nie tylko bardzo lekkie, ale również niesamowicie higieniczne. Dzięki gładkiej powierzchni są bardzo proste w utrzymaniu czystości, co docenia sporo klientów. Wózki firmy Schoeller Allibert są dostępne w szerokiej gamie materiałów, z różnymi kołami i zestawami kołowymi, mechanizmem hamulcowym. Większość wózków waży około dziesięć kilogramów, aczkolwiek są one w stanie unieść zdecydowanie o wiele więcej. Właśnie te produkty zostały zaprojektowane tak, aby mogły posłużyć na wiele lat. Bardzo ciężko je zniszczyć. Asortyment można stosować podczas w szerokim zakresie temperatur, zarówno tych minusowych, jak i tych dodatnich.

Wózki transportowe składane mają na prawdę ogromną ilość pozytywnych cech. Właśnie dlatego stały się one tak popularne.