Skrzyniopalety plastikowe producent

Posted on

Na rynku pojawiły się skrzynie plastikowe i od razu zyskały ogromną popularność. Składane pojemniki, które są mocniejsze, ale ważą mniej, spowodują mniejsze zużycie paliwa podczas transportu. Kontenery o 10% większej objętości transportowej i 30% mniejszej objętości powrotnej po złożeniu mogą stanowić różnicę na wysoce konkurencyjnych rynkach, takich jak przemysł motoryzacyjny czy rolnictwo.

Skrzyniopalety plastikowe producent

Bezpieczne wartości jednostek i ułożonych ładunków zależą od modelu kontenera, rodzaju obciążenia, temperatury i czasu trwania. Wszystkie produkty Schoeller Allibert zostały zaprojektowane, aby zapewnić wiele lat ciągłego użytkowania w szerokim zakresie wymagających zastosowań przemysłowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wytrzymałości lub przydatności do zastosowania, należy skonsultować się z Schoeller Allibert. Produkty Schoeller Allibert są przeznaczone do stosowania w szerokim zakresie temperatur. Tace, pojemniki, palety i pojemniki z polietylenu o wysokiej gęstości można czyścić w temperaturze do + 80 ° C – co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

Skrzyniopalety plastikowe producent – na co zwrócić uwagę?

Produkty Schoeller Allibert są kompatybilne z większością stosowanych obecnie detergentów na bazie prania i napojów gazowanych. Skrzynie plastikowe odznaczają się więc takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość oraz solidne wykończenie. Trzeba przyznać, że jest to ogromna zaleta, ponieważ w ten sposób wszystkie produkty mogą posłużyć na wiele lat. Skrzyniopaleta plastikowa może być dostępna w różnych kolorach. Wyróżnić można takie, jak na przykład: czerń, czerwień, brąz, zieleń lub kolor niebieski. Wszechstronna gama do wszystkich zastosowań przemysłowych: dostępna w 2 standardowych śladach 800 x 1200 i 1000 x 1200, w wersji stałej lub wentylowanej, z 2 lub 3 płozami lub 4 stopami, seria Big Box dostosowuje się do wszystkich rodzajów przemysłu i jest kompatybilny z większością RPC na rynku. Wszystkie powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne skrzyń są gładkie, co umożliwia szybki rozładunek zamrożonych towarów. Skrzyniopaleta plastikowa jest na szczęście bardzo trwała, więc idealnie sprawdzi się podczas transportu.

Jak widać, skrzynie plastikowe mają naprawdę wiele zastosowań. Dodatkowo są również lekkie oraz ergonomiczne.